Wieczór gier planszowych

                Zapewne każdy z nas słyszał stwierdzenie, że za wiele czasu spędzamy przy komputerze. Aby zmniejszyć grono zasiadających przed monitorem oraz miło spędzić czas, uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą postanowili, że wieczór 15 lutego 2019r. upłynie im w szkole na turnieju gier planszowych.

                Punktualnie o godzinie 18.00 przybyli do szkoły, następnie podzielili się na zespoły, w których zasiedli do ekscytujących rozgrywek w gry strategiczne, logiczne i hybrydowe. Tego wieczoru nie obyło się bez ,,Monopolu’’, ,,Twistera’’, ,,Yengi’’, ,,Zgadnij, kto to’’, małego bilarda, szachów oraz wielu innych gier planszowych. Dzieciom najwięcej radości dostarczyła gra ,,5 sekund”, której rozgrywki trwały najdłużej. Dodatkową atrakcję stanowił wspólny posiłek, którym była pizza. Posileni uczniowie mieli jeszcze wiele energii do rozgrywania kolejnych pojedynków.

                Późnym wieczorem, zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu, dzieci opuściły szkołę z postanowieniem, że takie spotkania muszą organizować częściej, a więc … następne już w marcu! Tym razem będzie to noc filmowa.

Uczniowie klasy IV z wychowawcą