Świetny występ naszych uczniów w gminnych zawodach piłki ręcznej.

W dniu 16.11 byliśmy gospodarzem gminnych zawodów w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach startowali uczniowie z Białegobłota, Poręby, Trzcianki oraz Brańszczyka. W kategorii dziewcząt bezapelacyjnie najlepsze okazały się gospodynie, które wygrały wszystkie mecze i zajęły pierwsze miejsce w zawodach. Natomiast wśród chłopców nasi uczniowie musieli uznać wyższość zawodników z Trzcianki i zadowolić się srebrnymi medalami.  Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły Natalia Pędzich. Najlepszym zawodnikiem został Michał Kuchta reprezentujący szkołę z Trzcianki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Skład dziewcząt: Lena Perzyna, Oliwia Lipińska, Malwina Rudnicka, Natalia Pędzich, Ola Pamrowska, Sara Lasota, Karolina Puchalska, Wiktoria Pochmara, Julia Jachna, Julia Bralewska, Blanka Bloch.

Skład chłopców: Wojciech Podlasin, Miłosz Głowacki, Kacper Dębek, Olek Kulesza, Mariusz Kołodziejczyk, Damian Kulesza, Paweł Ponichtera, Piotr Puławski, Filip Rogalski, Dominik Kurowski.

Opiekun: Sylwia Głuc

Dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Brańszczyk za objęcie Honorowym Patronatem ww. zawodów.