Worek medali w biegach przełajowych.

   

We wtorek 26 września reprezentacja uczniów klas IV – VIII udała się do Trzcianki na gminne indywidualne biegi przełajowe. Aż 30 uczniów reprezentowało naszą szkołę podczas zawodów. Uczniowie mieli do pokonania dystans 800 m i spisali się bardzo dobrze, zdobywając 15 medali oraz 20 awansów na zawody powiatowe. Ponadto nasza szkoła w klasyfikacji generalnej nie miała sobie równych. Zdobyliśmy I miejsce i piękny puchar. Wielkie brawa.

Złote medale zdobyli: Antoni Godleś (kl. V), Dawid Pakieła (kl. VI), Julia Bralewska (kl. VII), Filip Rogalski (kl. VIII), Natalia Pędzich (kl. VIII);

Srebrne medale wywalczyli: Julia Mościcka (kl. V), Maja Banaszek (kl. VI), Jakub Wiśniewski (kl. VI), Oliwia Roguszewska (kl. VII), Piotr Puławski (kl. VIII);

Brązowe medale przywieźli: Ciro Formicola (kl. IV), Aleksandra Mościcka (kl. VI), Gabriela Głowacka (kl. VII), Maria Cichowska (kl. VIII), Piotr Nowak (kl. VIII).

Gratulacje dla wszystkich zawodników. Do zobaczenia na zawodach powiatowych!

Nauczyciel wychowania fizycznego mgr Sylwia Głuc