Wycieczka do leśniczówki w Tuchlinie – niezapomniane przeżycia na łonie natury

17 maja 2024r uczniowie klasy IV i V uczestniczyli w wycieczce  do leśniczówki w Tuchlinie. Wycieczka dostarczyła uczestnikom wielu wrażeń i niezapomnianych chwil. Głównym punktem programu było spotkanie z leśniczym, który podzielił się swoją wiedzą i pasją do przyrody. Podczas lekcji w plenerze uczestnicy mieli okazję poznać fascynujące informacje na temat fauny i flory okolicznych lasów. Spacer po lesie był  bardzo edukacyjny,  relaksujący oraz dał możliwość  cieszenia się pięknem natury.

Nie zabrakło także atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zorganizowano ognisko, podczas którego pieczono kiełbaski, co wprowadziło wszystkich w doskonały nastrój. Na świeżym powietrzu odbyły się również gry i zabawy sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszył się bieg z przeszkodami, który dostarczył uczestnikom mnóstwo emocji i zdrowej rywalizacji. W grze w badmintona każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności i cieszyć się dobrą zabawą.

Wycieczka do leśniczówki w Tuchlinie była doskonałą okazją do spędzenia czasu na łonie natury, zdobycia nowych wiadomości oraz integracji w przyjaznej atmosferze. Uczestnicy wrócili do domów z uśmiechami na twarzach i wspomnieniami, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Elżbieta  Iwańska