Gmina Brańszczyk zawarła umowę dot. nieodpłatnego przekazania sprzętu w ramach programu „C2.1.2  Wyrównanie poziomu wyposażenia szkół w przenośne urządzenia multimedialne – inwestycje związane ze spełnieniem minimalnych standardów sprzętowych, wskaźnik C15G Nowe komputery przenośne (laptopy, laptopy przeglądarkowe i tablety) do dyspozycji uczniów”.

W ramach tego projektu nasza szkoła otrzymała:
    • 21 laptopów
    • 6 laptopów przeglądarkowych
    • 8 tabletów