Mali ogrodnicy z klasy 0 A i 0 B.

Dzieci z klas 0A i 0B uczestniczyły w wyjątkowych zajęciach w naszym ogrodzie edukacyjnym.

Pod czujnym okiem pani Oleny Wiśniewskiej – specjalisty w dziedzinie ogrodnictwa i mamy Helenki – dzieci poznawały nazwy kwiatów i roślin oraz uczyły się, jak ważna jest troska o przyrodę i najbliższe otoczenie. Z wielkim zaangażowaniem sadziły nowe kwiaty i bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Był to radosny i wartościowy czas spędzony na świeżym powietrzu. Codziennie z dumą spoglądamy przez okna na nasz piękny ogród, który przypomina nam, jak ważne jest dbanie o estetykę i porządek wokół nas.

A. Godłoza

M. Ponichtera