Klasowy MasterChef

            Dnia 24 stycznia na lekcji z wychowawcą uczniowie klasy Va postanowili sprawdzić swoje umiejętności kulinarne, przygotowując klasowy konkurs – MasterChef.

            W sześciu dwuosobowych zespołach przyrządzili różnorodne dania takie jak: sałatki warzywne i owocowe, kolorowe kanapki, tortille, koktajle witaminowe, desery, a nawet gofry. Bardzo smaczne i niezwykle efektownie zaprezentowane potrawy oceniało jury w składzie: Milena Jechna, Karina Wiśniewska, Szymon Rojek i pani Edyta Różańska. Amatorzy kuchni okazali się bardzo utalentowani i pomysłowi, a posiłki przygotowywali z ogromnym zaangażowaniem, dlatego wyłonienie zwycięzców było trudnym dylematem. Po długich i burzliwych rozmowach wybrano mistrzów: I miejsce zajęły Marcelina Dąbrowska i Nikola Rosińska, II miejsce – Patrycja Najmoła i Daria Dębek, na III miejscu znalazły się: Ania Marchewka i Amelia Depta, IV miejsce przypadło Sandrze Stańczak i Mai Kraszewskiej, V miejsce – Filip Murawski i Błażej Bloch, VI miejsce zajęli: Ala Bartkowska i Franek Kołoszko.

            Wszystkim uczestnikom zmagań konkursowych należą się wielkie gratulacje, ponieważ rywalizacja odbywała się na bardzo wyrównanym poziomie.

Uczniowie klasy Va z wychowawcą