„Spotkanie z bajką”

         Wraz z nadejściem ferii zimowych zakończyliśmy w naszym przedszkolu kolejny cykl spotkań „Spotkanie z bajką” w ramach, których nauczycielki we wszystkich grupach codziennie w trakcie zabaw i zajęć oraz podczas poobiedniego odpoczynku czytają dzieciom bajki. Raz w tygodniu do naszej akcji włączają się również rodzice i rodzeństwo naszych maluchów, odwiedzając przedszkolaków i przybliżając im świat bajek i baśni. Są to chwile nie tylko bardzo cenne dla naszych dzieci, ale również lubiane i wyczekiwane zarówno przez całą grupę, która chętnie i z zainteresowaniem słucha bajek, jak i przez dziecko, którego rodzic jest naszym gościem.

           Za poświęcony czas oraz miłe chwile z książką serdecznie dziękujemy Paniom: Annie Archackiej, Annie Bębenek, Kamili Rosińskiej, Annie Kowalczyk, Monice Tranczewskiej, Monice Zawadzkiej – Gryś, Joannie Bryczyńskiej, Dorocie Uchal, a także rodzeństwu: Dominice Dąbrowskiej oraz Dawidowi Michalec.

          „Spotkanie z bajką” sprawia dzieciom wiele radości, dlatego zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w naszych czytelniczych spotkaniach, a dzieci zachęcamy do dalszego korzystania z naszego „Przedszkolnego kącika wymiany książek”.

Martyna Ponichtera