Przedszkolaki pomagają

„Człowiek jest wielkim nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

         W dniach od 2 do 13 września 2019 r. w naszym przedszkolu oraz w kl. „0” odbyła się zbiórka pluszaków w ramach akcji „Pomóż się przytulić”, zorganizowanej przez SOS – Mieszkańcy Wawra Rodzicom z Centrum Zdrowia Dziecka.Nasze przedszkolaki i uczniowie  licznie  wsparli  akcję  przynosząc wiele ślicznych maskotek. Nowe pluszaki trafią do dzieci z sali wybudzeń Centrum Zdrowia Dziecka i z pewnością  umilą małym pacjentom czas  pobytu  w  szpitalu, wywołując  uśmiech  na  ich twarzach.

       Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za okazane serce i czynny udział w naszej zbiórce. Wierzymy, że dzięki takim akcjom nasze dzieci odkryją, iż obdarowywanie i dzielenie się z innymi może sprawiać radość.

Martyna Ponichtera