Magia Świąt Bożego Narodzenia w przedszkolu

       Boże Narodzenie to czas niezwykły, który kryje w sobie niepowtarzalną magię i radość. To czas spotkań w gronie najbliższych, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń, wspólnego kolędowania. 20 grudnia w naszym przedszkolu także nastał ten cudowny czas. Dzieci z grupy zielonej i pomarańczowej w tym dniu miały okazję obejrzeć jasełka w wykonaniu uczniów kl. III. Nastrojowy występ sprawił, że świąteczna atmosfera zapanowała w całym przedszkolu. Następnie nadeszła pora wspólnego łamania się opłatkiem, składania sobie świątecznych życzeń i słuchania kolęd, oraz czas wspólnego posiłku, na stole nakrytym białym obrusem znajdowały się tradycyjne wigilijne potrawy. Największe emocja wśród przedszkolaków wzbudził bardzo miły i oczekiwany gość – do naszego przedszkola przybył św. Mikołaj, powitany przez „Krasnoludki” wierszem i piosenką, obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, gdy osobiście odbierały podarunki. Cieszymy się, że św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

      Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.

Martyna Ponichtera