Bal karnawałowy

    

     Karnawał, to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale i kolorowe stroje. Z początkiem lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

    Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za swoich ulubionych bohaterów z bajek i nie tylko. W przedszkolu można było spotkać wróżki, księżniczki, kotki, motylki, rycerzy, żołnierzy, policjantów, strażaków, Spider-Menów, piratów i wielu innych bohaterów.

    Dzieci wspaniale się bawiły przy znajomych rytmach “Boogi woogi”, “Kaczuszki”, “Jedzie pociąg…” oraz innych przedszkolnych utworach. Ciocie w tym dniu pełniły rolę animatorek, zachęcały wszystkich do wspólnej zabawy oraz udziału konkursach. Po zabawie na dzieci czekał słodki poczęstunek.

    Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

                                                                                                                      Iwona Bielecka