Wigilia w Krasnoludku

     Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę. 18 grudnia 2020r. dzieci z naszego przedszkola tradycyjnie zasiadły wspólnie przy wigilijnym stole. W każdej grupie w miłym i serdecznym nastroju przedszkolaki składały sobie życzenia, śpiewały kolędy oraz smakowały pysznych potraw, które jak zawsze z wielkim zaangażowaniem przygotowały dla nas panie kucharki.

   Tego dnia w naszym przedszkolu pojawił się również długo oczekiwany gość – ,,prawdziwy” św. Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Każda z grup w ramach podziękowania za przybycie i otrzymane podarunki wyrecytowała dla św. Mikołaja wierszyk i zaśpiewała piosenkę. Atmosfera była magiczna, a miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia.

M. Ponichtera