Karnawał już za nami

 

     W Tłusty Czwartek kl. 0 a wraz z wychowawcą panią Alicją Śniadałą świętowała zbliżający koniec karnawału. Wszyscy radośnie bawili się na zorganizowanym wspólnie z rodzicami Balu Karnawałowym.

Na stołach tego dnia nie zabrakło tłustych i słodkich łakoci. Wszyscy z wielkim apetytem zajadali nadziewane pączki, precelki, faworki i inne słodkości. Największą niespodzianką i atrakcją stały się wśród dzieci przebrania, które specjalnie zostały przygotowane przez uczniów i rodziców. Nie zabrakło królowych, księżniczek, dam dworu , bohaterów z bajek jednorożca, spider-mana, supermana, rycerz,,motyli, aniołów itp. Wszyscy świetnie się bawili w karnawałowych rytmach disco. Tańczyliśmy w rytmach ,, Makareny”, ,,Chocolate”, ,,Królewny” i ,,Nie z tej ziemi” Małego TGD i innych utworów disco. W konkursie na najlepszego i najszybszego tancerza wygrali Bartosz Deptuła i Marika Tolak.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy refleksu i wspólnego na zakończenie tańca .

Bal karnawałowy dostarczył wszystkim dużo pozytywnych emocji i radości. Czekamy z niecierpliwością na kolejny karnawał za rok!

Wychowawca Alicja Śniadała