Wycieczka do Parku Rozrywki „Skrzatowo” w Lipinach

        

       Klasa 0a i 0b 19 18 maja wybrała się na wycieczkę autokarową do Parku Rozrywki do Skrzatowa. Przed wyjazdem uczniowie zapoznali się szczegółowo z zasadami bezpieczeństwa w drodze i czasie podróży autokarem.

    W trakcie pobytu w Parku Rozrywki pośród wielu atrakcji i zabaw słuchaliśmy zaleceń przewodnika oraz dostosowaliśmy się do poleceń wychowawców . Pamiętaliśmy o bezpiecznym korzystaniu z parku rozrywki oraz prawidłowym  poruszaniu się po terenie w parach pamiętając by nie odłączać się od swojej grupy.

    Pośród wielu atrakcji, które na nas czekały było: zwiedzanie mini ZOO, karmienie zwierząt (alpak,owiec, króliczków, kurek), zabawy na dmuchanej trampolinie i zjeżdżalni, zjazdy na tyrolce, zabawy na kreatywnym placu zabaw, warsztaty kreatywne ,,Łapacze snów,,oraz ognisko z kiełbaskami ,a na koniec pyszna słodka wata cukrowa.

    Wycieczka dostarczyła uczniom niezapomnianych wrażeń, dużo aktywnej rekreacji oraz wiedzy przyrodniczej  w formie zabawy. Mamy  nadzieję, ze podróż autokarem i pobyt w Parku Rozrywki  zachęcił nas aby jeszcze tam  wrócić oraz przypomniał i utrwalił naszą wiedzę i zasady z zakresu  bezpiecznego poruszania się po drogach oraz w trakcie wycieczki.

                                                                                            Alicja Śniadała, Natalia Łapińska