Wyniki XXIV Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

        W poniedziałek 8 stycznia 2024r. w sali OSP w Brańszczyku odbył się XXIV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Miło nam poinformować, że 2 uczennice naszej szkoły zdobyły I miejsca w dwóch kategoriach wiekowych i będą reprezentowały Gminę Brańszczyk w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Wyszkowie 12 stycznia 2024 roku.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem w naszej szkole. W trzech kategoriach wiekowych zaprezentowało się 24 utalentowanych uczniów wyłonionych w eliminacjach szkolnych, którzy wykonali 15 utworów.

Wyniki naszych uczniów przedstawiają się następująco:

Kategoria A – uczniowie klas 0 – II
I miejsce – Amelia Sulich (uczennica klasy IIb)
II miejsce – Antonina Zyśk (uczennica klasy IIa)
Wyróżnienie: Zofia Deluga (uczennica klasy Ib)

Kategoria B – uczniowie klas III – V
Wyróżnienia:
Michalina Deluga (uczennica klasy III)
Ilona Yaroshenko (uczennica klasy IV)

Kategoria C – uczniowie klas VI – VIII
I miejsce – Julia Jachna (uczennica klasy VII)
III miejsce – Antonina Stankiewicz (uczennica klasy VII)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy opiekunom za przygotowanie uczniów do konkursu. Laureatkom gratulujemy osiągniętych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów na etapie powiatowym.

Dorota Owsianko

Foto. Gminne Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Brańszczyku