Kurs autobusu skolnego od 05.09.2023r.
Rano
7.20 Przyjmy
7.25 Nowy Brańszczyk
7.30 Niemiry
7.35 Nakło
7.40 Turzyn
Odwozy I kurs godz. 13.00
Przyjmy – Nowy Brańszczyk – Niemiry
Odwozy II kurs godz. 14.45
Nakło – Turzyn – Przyjmy – Nowy Brańszczyk – Niemiry