„W karnawale same bale…”

      W karnawale same bale, również w naszym przedszkolu nadszedł ten długo wyczekiwany moment. 12 stycznia w każdej grupie przedszkolnej odbył się bal karnawałowy. Jak co roku dla przedszkolaków był to długo wyczekiwany dzień, pełen radości, atrakcji i niezapomnianych emocji.
Tego dnia już od rana w przedszkolu było bardzo wesoło i kolorowo. Dziewczynki były przebrane za piękne królewny, wróżki, motylki, baletnice, chłopcy zaś za superbohaterów, policjantów, strażaków i piratów. Pojawiły się także postaci ze znanych bajek takich jak Psi Patrol, Czerwony Kapturek czy Masza.  Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach, konkursach i tańcach organizowanych przez swoje Panie. Kolejną atrakcją była profesjonalna sesja fotograficzna. Ten niezwykły dzień uatrakcyjniły także kolorowe dekoracje, wesoła muzyka oraz słodki poczęstunek, który zapewniły Panie z kuchni.

            Mimo chwilowego zmęczenia i ogromu emocji dzień zaliczamy do bardzo udanych, uśmiech nie znikał z twarz naszych dzieci a chęć do zabawy była coraz większa.  Serdecznie dziękujemy nie tylko dzieciom za wspaniałą zabawę ale także rodzicom za zaangażowanie w tak ważny dzień w życiu przedszkola.

Ilona Stankiewicz