Niezwykła przygoda w Warszawie

Dnia 19 kwietnia uczniowie klasy IV i V mieli okazję wyruszyć w niezwykłą podróż po atrakcjach stolicy Polski, Warszawie. Nasza wycieczka była pełna radości, nauki i emocji, którymi chcemy się podzielić.

Dzień rozpoczęliśmy się od inspirujących warsztatów w Polskim Radiu. Poznaliśmy tajniki pracy nad audycjami radiowymi, proces nagrywania i montażu dźwięku oraz tajemnice dobrego prowadzenia programu radiowego. Mieliśmy również okazję samodzielnie nagrywać krótkie fragmenty, co sprawiło nam wiele radości i dało wgląd w pracę za kulisami tego ważnego medium.

Po intensywnych warsztatach udaliśmy się do Parku Trampolin Stacja Grawitacja, gdzie czekała na nas prawdziwa dawka adrenaliny i zabawy. Skoki na trampolinach, ścianki wspinaczkowe i baseny z kulkami sprawiły, że poczuliśmy się jak  w krainie marzeń.

Następnie udaliśmy się do kina, by obejrzeć film „Akademia Pana Kleksa”. Ta opowieść pełna magii o ekscentrycznym profesorze i jego niezwykłych uczniach dostarczyła nam nie tylko dawki nostalgii, ale również nowych wrażeń i emocji. Efekty specjalne i nowoczesna technologia kinowa dodatkowo wzmocniły nasze wrażenia, sprawiając, że film stał się prawdziwą przygodą dla zmysłów. Wzruszenie i radość towarzyszyły nam przez cały seans, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Po  seansie filmowym poszliśmy do pobliskiej restauracji  na posiłek, następnie udaliśmy się w drogę powrotną.

Podsumowując, nasza wycieczka do Warszawy była pełna różnorodnych doświadczeń, od nauki i inspiracji podczas warsztatów w radiu, po ekscytującą zabawę w parku trampolin i relaksujący wieczór w kinie. To był dzień pełen wspomnień, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

                                                                                            Elżbieta Iwańska, Joanna Suchenek