„Kolorowa Jesień”

           

            Dnia 25 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Brańszczyku dzieci z klasy „0” pod kierunkiem wychowawcy zaprezentowali program artystyczny „Kolorowa Jesień”. Na przedstawienie zostali zaproszeni rodzice, pani dyrektor Iwona Kulasińska oraz pani Katarzyna Bralewska, maluchy z Przedszkola Samorządowego „Krasnoludek”, dzieci z oddziału przedszkolnego przy ZSS w Brańszczyku oraz nasi koledzy i koleżanki z grup przedszkolnych i uczniowie klas młodszych.

       Jesień kojarzy się nam z szarą, burą i ponurą pogodą, ale w naszym przedszkolu „Kolorowa Jesień” była radosna, kolorowa i roztańczona. Wszyscy uczniowie znakomicie prezentowali swoje umiejętności aktorskie, recytowali przygotowane wiersze, śpiewali piosenki o jesieni.

    Dzieci ubrane w kolorowe, własnoręcznie wykonane przebrania prezentowały się znakomicie. Mali aktorzy byli bardzo przejęci tym wydarzeniem, ale wspaniale sobie poradzili.

           Na zakończenie dzieci zatańczyły „Jesienny walczyk”, co bardzo podobało się wszystkim zaproszonym gościom. Występ maluchów nagrodzono gromkimi brawami. Uczniowie kl. „0” wraz z wychowawcą dziękują wszystkim gościom za przybycie.

Beata Piechocka, Emila Chuda