Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków w Brańszczyku

       Obchody Dnia Babci i Dziadka od wielu lat wpisane są w kalendarz uroczystości Samorządowego Przedszkola „Krasnoludek” w Brańszczyku. Dlatego w dniach  22 – 24 stycznia do naszej placówki licznie przybyli Seniorzy odpowiadając na zaproszenie swoich pociech. Po oficjalnym rozpoczęciu akademii mali artyści dzielnie zaprezentowali program słowno- muzyczny zgodnie ze scenariuszem nauczycieli odpowiedzialnych za organizację uroczystości w poszczególnych grupach. Przybyli goście z wielką uwagą oraz wzruszeniem przyglądali się swoim wnukom, jak odważnie i z radością dla nich występują. Na zakończenie części artystycznej  dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków nie tylko  buziakami, ale także  własnoręcznie zrobionymi świecami żelowymi  wykonanymi podczas warsztatów.  W trakcie imprezy nie zabrakło wielu wspomnień, tortu okolicznościowego oraz tradycyjnego „Sto lat”, jak i również wspólnego biesiadowania.

     Obchody Święta Babci i Dziadka były pełne wzruszeń i radości dla wszystkich uczestników, a także super okazją do podziękowania dziadkom za dobre serce oraz mądre rady.

       Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę gości za przyjęcie zaproszenia, podobnie dziękujemy rodzicom  przedszkolaków za ufundowanie poczęstunku.

                                     Dorota Kania