Dzień Kobiet i Mężczyzn

         11 marca społeczność Szkoły Podstawowej w Brańszczyku zebrała się w sali gimnastycznej, by złożyć wszystkim kobietom i dziewczętom oraz mężczyznom i chłopcom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności. Święto było wspaniałą okazją do wysłuchania koncertu, w czasie którego usłyszeliśmy najpiękniejsze piosenki o panach i paniach.

         Zorganizowane wydarzenie doceniło rolę i potencjał kobiet oraz mężczyzn w miejscach pracy, rodzinach oraz w służbie społecznej. Słowa wprowadzenia do uroczystości odczytali: Alicja Nowak oraz Mikołaj Murawski, następnie przyszedł czas na koncert. Alicja Bartkowska zaprezentowała utwór: „O mnie się nie martw”, Anna Marchewka zaśpiewała piosenkę pt.: „Chłopiec z gitarą”, Emilia Mróz wystąpiła na szkolnej scenie z utworem: „Być kobietą”, Maja Kraszewska wykonała „Perfect”, a Zuzanna Ginko zapytała widownię: „Gdzie ci mężczyźni” oraz udowodniła, że „Babę zesłał Bóg”. Muzyczną ucztę przerwał występ taneczny uczniów z klasy VII: Joanny Szymanik, Zofii Łukasiewicz, Wojciecha Laskowskiego oraz Kacpra Wójcika.

        Dziękujemy za przygotowanie artystycznych występów. Cieszymy się, że do Szkoły Podstawowej w Brańszczyku uczęszczają tak utalentowani uczniowie.

Wiktoria Archicińska, uczennica SP w Brańszczyku