Wycieczka do Sali zabaw ,,Elf’’ w Wyszkowie

   We wtorek 3 grudnia w ramach prezentu Mikołajkowego Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola ,,Krasnoludek’’ wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw ,,Elf’’ w Wyszkowie.

W przeddzień wycieczki Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji przestrzennej oraz kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę.

 W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, ogromnej konstrukcji składającej się z labiryntu przejść, zjeżdżalni które już na samym początku wzbudziły najwięcej emocji.

Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki, samochodów i koników. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole z pysznymi  soczkami oraz wodą.

    Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.

Sylwia Soliwoda